Hij is terug...

De sleutel is weer terug! 

We hebben hem met veel vertrouwen achter gelaten bij onze aannemer Van Zoelen, maar na, voor ons gevoel, heel lang wachten, hebben we hem weer zelf in handen.

Gelukkig mochten wij (leerkrachten) af en toe een kijkje komen nemen op de bouw, om te bekijken hoe de bouwmannen onze school onder handen namen. Elke dag, iedere week, maand na maand, werd het steeds een stukje mooier.
Wat hebben 'onze mannen' prachtig werk afgeleverd.

Het is natuurlijk nog niet klaar, er moet nog vanalles gebeuren, maar het einde van dit bouwproject is wel in zicht! We hebben enorm naar deze dag uitgekeken en kunnen stiekem niet wachten tot de hele verhuizing achter de rug is. We kijken uit naar de dag dat we onze leerlingen weer les kunnen gaan geven vanuit ons nieuwe, oude gebouw!

 
Cookie instellingen